Описание
Ви перший раз побачили Фінгер і думаєте,що він дуже дорого коштує?Ні!Группа для тих хто уважає Фінгер!
Катання на скейті улюблена розвага чи не кожного підлітка. Щоправда, – дозволити собі таке задоволення з різних причин може не кожен. Альтернатива скейтам знайшлася, їх замінили фінгери.
Фінгерборд – це своєрідне катання на звичайному скейті, єдина різниця, що на фінгері розвиваються тільки пальці рук, а на скейті цілий організм. Перевагою фінгербордів є те, що при так званому катанні на цій іграшці, на відміну від скейтів, не травмуєшся.
Справжній фінгер-бум цієї осені спостерігається серед чернівецьких підлітків. Як розповіла одна добра знайома, вона купила своїй десятирічній дочці фінгер ще торік. А вже цього – такі іграшки з’явилися майже не в усіх однокласників. Продавці магазинів розповідають, що фінгери – найзатребуваніший товар серед підлітків.
– Вперше фінгери завезли до магазину ще минулого року, – розповідає менеджер магазину «Екстрим» Олена Гачинська. – Якщо тоді їх продавали по кілька штук на місяць, то зараз, хай би скільки не завозили до магазину, розкуповують всі. Ця іграшка популярна серед дітей віком 9-15 років.
Підлітки, аби «розвести» батьків на покупку, влаштовують плачі, а хитріші вигадують історію про те, що фінгер – це спеціальний тренажер для пальців.
Зазвичай придбанням одного фінгера не обходяться, їх купують по кілька, колекціонують та обмінюють.
Для катання на фінгерах є спецільні парки з імітаціями сходинок, трамплінів та лавок. Такий парк можна придбати в магазині за 300-400 гривень.
– Аби діти мали де кататися, великий фінгер-парк, який імітуватиме справжній скейт-парк, плануємо спорудити влітку перед магазином «Екстрим», – каже О. Гачинська. – Оскільки у Чернівцях фінгерборд мало розвинений.
За кордоном є ціла субкультура людей, які весь свій вільний час витрачають на фінгерборд. А у змаганнях з цього виду спорту беруть участь навіть дорослі чоловіки.
Довідка
Фінгерборд (фінгер) – це зменшена копія скейта довжиною 96 міліметрів з підвісками та чотирма колесами. Катаються на них пальцями. (finger – по англійськи палець, board – дошка), (дошка для пальців).
Перший фінгер зявився на початку 80-х років завдяки каліфорнійському скейтеру Стіву Ашеру. Не маючи змоги кататися під час дощу на скейті, він змайстрував маленький «скейт» для катання у будинку. Його батько побачивши чим займається син, вирішив зайнятися виробництвом фінгерів.
Правила катання на фінгері
– При катанні на фінгері можна використовувати тільки вказівний та середній палець;
– великий палець використовують тільки для підйому фінгера у повітрі;
– кататися та приземлятися на фінгері потрібно пальцями, а не цілою рукою;
– після того як підняли фінгер у повітрі, кидати його забороняється, потрібно приземлитися
Finger Bike -это уменьшенная копия BMX для катания на нем и выполнения трюков с помощью пальцев. Он полностью идентичен BMX, за исключением его размера. На этом минибайке ты сможешь вытворять невероятное количество трюков, как и на настоящем BMX, а если пальцы устанут, то можно посадить человечка из пластмассы в комплекте. В мире фингербайки стоят в самом низу рейтинга среди различных фингеров, но всё равно пользуются успехом.
Finger wakeboard - тут лилипутомания достигла и водных стихий, охватив два самых популярных вида водного спорта. Фингерсёрф и фингервейкборд предназначены для катания на любой водной поверхности, начиная от миски с водой и заканчивая самыми натуральными океанскими волнами. Конечно же, самый оптимальный вариант - это сделать специальный аквапарк с искусственной подачей воды, миниатюрными лопастями и уже там прыгать с волнами, а самые «чокнутые» могут попробовать покататься в аквариуме с пираньями, но лично мы вам этого делать не советуем. Трюки весьма разнообразны, учиться долго не нужно, главное - удерживать под пальцами скользкую дощечку.
Finger snowboard - это маленький прототип сноуборда. Когда для вас и вашего фингера н